PLENO CAPPONT!!!

Aquesta jornada ha sigut exitosa pel club CB CAPPONT.

Hem guanyat amb totes les nostres categories de la nostra escola:  Preminis, Minis, Infantils, Cadets, Juniors i els 2 seniors.!!! Destacar el treball de tots els entrenadors i jugadors que han pogut fer possible a aquesta altura de la temporada, aquest 7/7.

Hem quedo amb el «triplazo» del petit Óscar Salcedo, a falta de 4 segons per guanyar el partit, demostrant la seva valentia. També al partidàs del nostre base «jugón» del Senior B, Pau Aresté, que va ser determinant amb la pròrroga per emportar-se el partit. I no menys, destacar la productivitat en els moments importants de Adrian Goñi, Luis Ferreiro i «Gerard Piqué» Solà del Senior A.

Enhorabona i a seguir amb la bona dinàmica de club.

 

ENVIAN’S LES TEVES PROPOSTES PER MILLORAR LA WEB A  info@cbcappont.com

SOLAMENT ENTRE TOTS, FAREM MILLOR EL NOSTRE CLUB.

Esta entrada fue publicada en ACTUALITAT. Guarda el enlace permanente.